Faber-Castell Products
200 products
Deluxe Activity Sensory Table with Ice Cream Shop - #6453000
- Regular Price
- $149.99
- Sale Price
- $149.99
- Regular Price
-
$149.99
- Unit Price
- per
Monster Trucks Custom Shop - #1166000
- Regular Price
- $46.99
- Sale Price
- $46.99
- Regular Price
-
$46.99
- Unit Price
- per
Designed By You Fashion Studio - #1252000
- Regular Price
- $46.99
- Sale Price
- $46.99
- Regular Price
-
$46.99
- Unit Price
- per
Save 20%
Camp Creativity - Summer Camp Craft Bundle
- Regular Price
- $44.80
- Sale Price
- $44.80
- Regular Price
-
$56.00
- Unit Price
- per
Save 30%
Designed by You Fairy Fashions - #6223000
- Regular Price
- $32.89
- Sale Price
- $32.89
- Regular Price
-
$46.99
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Easter Basket Bundle - Adventure Crafts for Preschoolers
- Regular Price
- $29.99
- Sale Price
- $29.99
- Regular Price
-
$45.97
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Easter Basket Bundle - Adventure Crafts for Kids
- Regular Price
- $29.99
- Sale Price
- $29.99
- Regular Price
-
$75.96
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Easter Basket Bundle - Fantasy Crafts for Preschoolers
- Regular Price
- $29.99
- Sale Price
- $29.99
- Regular Price
-
$41.73
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Easter Basket Bundle - Unicorn Crafts for Kids
- Regular Price
- $29.99
- Sale Price
- $29.99
- Regular Price
-
$60.96
- Unit Price
- per
Save 40%
Halloween Craft Bundle
- Regular Price
- $29.99
- Sale Price
- $29.99
- Regular Price
-
$49.97
- Unit Price
- per
The Very Hungry Caterpillar Suncatchers, Party Favors for Kids - Bulk Pack 24 Sets - #5200071
- Regular Price
- $29.99
- Sale Price
- $29.99
- Regular Price
-
$29.99
- Unit Price
- per
Designed By You Glam Studio - #6519000
- Regular Price
- $26.99
- Sale Price
- $26.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Build & Grow Tree House - #6339000
- Regular Price
- $26.99
- Sale Price
- $26.99
- Regular Price
-
$26.99
- Unit Price
- per
Learn to Knit Pocket Scarf - #6302000
- Regular Price
- $26.99
- Sale Price
- $26.99
- Regular Price
-
$26.99
- Unit Price
- per
Butterfly Fairy Lights - #6212000
- Regular Price
- $26.99
- Sale Price
- $26.99
- Regular Price
-
$26.99
- Unit Price
- per
Crystal Mermaid Terrarium - #6343000
- Regular Price
- $25.99
- Sale Price
- $25.99
- Regular Price
-
$25.99
- Unit Price
- per
Soap Noodles Bath Art Studio - #6558000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Chalk n' Rock Bucket - #6567000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Rock Snake Bucket Deluxe - #6566000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Sensory Bin Farm - #6536000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
The Very Hungry Caterpillar Sensory Bin - #6451000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Sensory Bin Mermaid - #6452000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Sensory Bin Beach - #6449000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Sensory Bin Bake Shop - #6331000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Quick Knit Headbands - #6307000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Big Gem Diamond Painting Light - #6321000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Sensory Bin Ice Cream Shop - #6280000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Sensory Bin Dinosaur Dig - #6283000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Sensory Bin Construction Zone - #6279000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Sensory Bin Outer Space - #6284000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Make Your Own Water Globes – Sweet Treats - #6257000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Quick Knit Loom - #1793000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Make Your Own Holiday Snow Globes - #1846000
- Regular Price
- $24.99
- Sale Price
- $24.99
- Regular Price
-
$24.99
- Unit Price
- per
Glitzy Unicorn - #6552000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
MYO Water Globes Mermaid - #6562000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
MYO Water Globes Sweets - #6561000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
Etch-It Personalized Accessories - #6522000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
MYO Water Globes Axolotls - #6563000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
SOLD OUT
Beaded Snowflake Ornaments - #6366000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
The Very Hungry Caterpillar My Book Tote - #6374000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
The Very Hungry Caterpillar Story Puppets - #6373000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
Butterfly Fairy Door - #6338000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
String Art Heart Light - #6180000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
Designer Doggie - #1238000
- Regular Price
- $22.99
- Sale Price
- $22.99
- Regular Price
-
$22.99
- Unit Price
- per
Stunt Squadron - #1676000
- Regular Price
- $21.99
- Sale Price
- $21.99
- Regular Price
-
$21.99
- Unit Price
- per
Create with Clay Dinosaurs - #6174000
- Regular Price
- $20.99
- Sale Price
- $20.99
- Regular Price
-
$20.99
- Unit Price
- per
